STRADUNIA Strona Główna STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
III Międzynarodowa Liga Typerów
Autor Wiadomość
Dawid
medal za tyle postów!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 364
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 33/41
 80%
Wysłany: Sro 17 Mar, 2010 12:08   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-2
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 3-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 4-1
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-1
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-2
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 3-0
 
 
Włodek Lubański
medal za tyle postów!


Wiek: 69
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 548
Poziom: 21
HP: 0/996
 0%
MP: 475/475
 100%
EXP: 30/56
 53%
Wysłany: Sro 17 Mar, 2010 19:53   

Jeśli ktoś chce uczestniczyć, w tworzeniu zestawu meczów w naszym typowaniu(Międzynarodowa Liga Typerów,która powoli dobiega końca),a ma problemy ze znalezieniem "swojego" meczu,to może skorzystać z INTERIA.PL.
Wchodząc tam łatwo znajdziemy obok sportu,"wyniki na żywo"
Klikając w te "wyniki na żywo" wskakujemy momentalnie na wszystkie ligi.
Każda liga ma tam tabelę i całe terminarze.
Każdy mecz z każdej ligi,ze strzelcami goli,składami...
A pod każdą ligą,terminarz na każdą kolejkę do końca sezonu.
_________________
"Możemy być tylko tym, kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej."
T. Goodkind
 
 
C.A.M.P.I.N.O
medal za tyle postów!

Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 565
Skąd: Düsseldorf
Poziom: 21
HP: 9/996
 1%
MP: 475/475
 100%
EXP: 47/56
 83%
Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 19:29   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-0
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 1-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 2-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-1
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 1-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-1
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 2-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 1-0


27.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : Aston Villa (7)
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 58
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 20:45   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-0
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-1
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-0
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 0-1!!!!!

____________________________________________________________________________
27 marca 2010 Hertha Berlin - Borussia Dortmund
 
 
Dawid OKR 
weteran forum


Wiek: 27
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 131
Skąd: Stradunia
Poziom: 10
HP: 0/230
 0%
MP: 110/110
 100%
EXP: 11/22
 50%
Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 20:54   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 0-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-2
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 1-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 0-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 1-1

_______________________________________________________________________________________

RCD Mallorca - FC Barcelona
 
 
piotrek
medal za tyle postów!


Wiek: 40
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 336
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 5/41
 12%
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 00:23   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-0
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 1-0
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 3-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 2-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 0-2
 
 
marco10
medal za tyle postów!

Wiek: 52
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 170
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 3/27
 11%
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 18:53   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 0-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 4-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-2
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-1
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-2
Bonus Janek
VfL Wolfsburg ( - Hertha BSC Berlin (1 2-0
 
 
MatiP 
medal za tyle postów!


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 184
Skąd: Stradunia
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 17/27
 62%
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 19:42   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 0-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 4-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 1-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8 ) - Hertha BSC Berlin (18 ) 2-0


Argentyna Primera Division 28.03 River Plate Buenos Aires-Argentinos Juniors
 
 
berliniok
medal za tyle postów!


Wiek: 58
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: Sob 20 Mar, 2010 07:56   

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-2
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 4-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-2
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-1
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 0-0
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3.0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 3-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 1-2

Dziekuje jankowidej za dedykacjam,a pozostalym kolegom za zyczynia urodzinowe,no i widze ze niektorzy jeszcze w Herthe wierzom.
Nadzieja umiera ostatnia.
 
 
jasiu
medal za tyle postów!

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 20 Mar, 2010 15:08   

1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 2-1
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-1
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 2-0
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-1
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-1
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-1
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 3-2
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 0-1
VfL Wolfsburg (8 ) - Hertha BSC Berlin (18 ) 3-0
 
 
C.A.M.P.I.N.O
medal za tyle postów!

Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 565
Skąd: Düsseldorf
Poziom: 21
HP: 9/996
 1%
MP: 475/475
 100%
EXP: 47/56
 83%
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 20:55   

Wyniki 12 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Austria Wiedeń -FC Salzburg 1-1
2. Fenerbahce Istanbul – Gaziantepspor 1-0
3. LZS Stradunia – Huragan Kamionek 5-1
4. Eintracht Frankfurt - Bayern München 2-1
5. Real Madrid- Sporting Gijon 3-1
6. Boca Juniors - River Plate mecz się nie odbył
7. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem mecz przełożony
8. Celtic Glasgow - St. Johnstone 3-0
9. Hamburger SV - FC Schalke 04 2-2
10.VfL Wolfsburg - Hertha BSC Berlin 1-5


Klasyfikacja 12 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
9 pkt janekdej Trafione wyniki: Wiedeń - Salzburg
8 pkt Lucjo22 Trafione wyniki: Celtic - St. Johnstone
8 pkt SGE Trafione wyniki: !!!!!!!!!!!!!!!!!Frankfurt – Bayern!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 pkt Stefan Trafione wyniki: HSV - FC Schalke
7 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: Real - Sporting
6 pkt marco10 Trafione wyniki: Real - Sporting
6 pkt Campino Trafione wyniki: Fenerbahce – Gaziantepspor
6 pkt Jasiu Trafione wyniki: Real - Sporting
5 pkt Berliniok
5 pkt Mati.P Tr
5 pkt Piotrek
4 pkt Dawid Trafio
4 pkt DawidOKR
3 pkt CR7
0 pkt Miczuś
0 pkt Achimth
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 12 kolejkach)

98 pkt Stefan (7)
93 pkt Mati.P (5)
92 pkt piotrek (5)
86 pkt Dawid (4)
86 pkt Włodek Lubański (7)
81 pkt CR7 (3)
81 pkt SGE Adler (8)
77 pkt Berliniok (5)
77 pkt. marco10 (6)
77 pkt janekdej (9)
70 pkt DawidOKR (4)
69 pkt Campino (6)
68 pkt Lucjo22 (8)
58 pkt Achimth (0)
48 pkt Jasiu (6)
43 pkt Miczuś (8)
11 pkt Adam (0)
 
 
C.A.M.P.I.N.O
medal za tyle postów!

Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 565
Skąd: Düsseldorf
Poziom: 21
HP: 9/996
 1%
MP: 475/475
 100%
EXP: 47/56
 83%
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 20:57   

13 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 26.03.10 20:30 VfL Bochum (14) : Eintracht Frankfurt (10) Piątek!!!!
2. 27.03.10 15:30 Hertha Berlin (18) : Borussia Dortmund (4)
3. 28.03.10 AC Mailand (2) : Lazio Rom (17)
4. 27.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : Aston Villa (7)
5. 28.03.10 17:00 FC Liverpool (6) : FC Sunderland (13)
6. 27.03.10 21:15 Benfica Lissabon (1) : Sporting Braga (2)
7. 27.03.10 18:00 RCD Mallorca (4) : FC Barcelona (2)
8. 28.03.10 21.00 River Plate Buenos Aires (12) : Argentinos Juniors (5)
9. Bonus janekdej
27 marca 2010 Mainz(9) - Wolfsburg(10)
10. Bonus specjalny: SGE-Adler za 2-1 dla Eintrachtu! 27.03.10 17:00
Cracovia Krakow (10) - Ruch Chorzow (4)
11. Bonus specjalny: Berliniok za wiarę w niemożliwe (Wolfsburg – Herta 1-5!!!)
27.03.10. 18:30 Bayer Leverkusen-FC Schalke 04
 
 
berliniok
medal za tyle postów!


Wiek: 58
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 21:15   

Bonus berliniok
27.03.10. 18:30 Bayer Leverkusen-FC Schalke 04
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 58
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 21:41   

Mój bonus:

27 marca 2010 Mainz(9) - Wolfsburg(10)
 
 
SGE-Adler 
medal za tyle postów!

Wiek: 47
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 150
Skąd: FFM
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 8/25
 32%
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010 21:49   

Bonus: SGE
27.03.10 17:00
Cracovia Krakow (10) - Ruch Chorzow (4)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 13