STRADUNIA Strona Główna STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer wyników B-klasy wiosna 2008
Autor Wiadomość
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 58
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Pią 14 Mar, 2008 12:30   

moje typy
1.Dąbrówka G.-Otmęt 1-1
2.Steblów - Chorula 0-1
3.Nowy Dwór- Żywocice 2-2
4.Koksownik - Racławiczki 6-1
5.KUJAWY - STRADUNIA 2-4
6.Dobra - Kamionek 3-0
7.Krępna - Strzeleczki 4-1

8.Rozkochów -pauzuje
Myślę że typowanie na strzelca bramki byłoby małym zamieszaniem
bo jest wielu typowiczów którzy nie posiadają internetu
a na tych karteczkach to różnie bywa.
Więc moje zdanie to dajmy sobie spokój.
 
 
gmatek
medal za tyle postów!


Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 167
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 25/25
 100%
Wysłany: Pią 14 Mar, 2008 13:45   

Ja tez mysle ze bedzie troche zamieszania, wiec tez jestem za nie
 
 
Patras
nasz stały użytkownik

Wiek: 36
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 88
Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 7/19
 36%
Wysłany: Pią 14 Mar, 2008 19:13   

Typy AMOR'a:
1.Dąbrówka G.-Otmęt 2-2
2.Steblów - Chorula 1-2
3.Nowy Dwór- Żywocice 2-2
4.Koksownik - Racławiczki 4-2
5.KUJAWY - STRADUNIA 1-5
6.Dobra - Kamionek 3-0
7.Krępna - Strzeleczki 4-1
 
 
agger
weteran forum


Wiek: 69
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 145
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 3/25
 12%
Wysłany: Pią 14 Mar, 2008 20:58   

1.Dąbrówka G.-Otmęt 0-0
2.Steblów - Chorula 1-2
3.Nowy Dwór- Żywocice 3-1
4.Koksownik - Racławiczki 2-0
5.KUJAWY - STRADUNIA 1-1
6.Dobra - Kamionek 3-0
7.Krępna - Strzeleczki 2-1

A ja bym był "za"(bo chyba trwa głosowanie?),bo tylko jedno nazwisko i dotyczy tylko Straduni,to co za kłopot? A rzeczywiście wprowadziłoby nieco kolorytu do rywalizacji kibiców.I trzeba by się jeszcze określić,na kogo liczę...
 
 
Piotrek16
nasz stały użytkownik

Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 49
Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 11/13
 84%
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 11:34   

LZS Dąbrówka - Otmęt Krapkowice 3-1
LZS Steblów - LZS Chorula 1-2
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice 1-2
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 3-0
LZS Kujawy - LZS Stradunia 0-2
Kosmos Dobra - Huragan Kamionek 3-0
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 2-1
 
 
Roman Hytrek
[Usunięty]

Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 35/35
 100%
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 17:40   

LZS Dąbrówka- Otmęt Krapkowice 2-2
LZS Steblów - LZS Chorula 0-2
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice 3-1
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 3-0
LZS Kujawy - LZS Stradunia 1-3
Kosmos Dobra - Kamionek 4-0
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 3-2
 
 
Miczka Roman
weteran forum


Wiek: 46
Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 134
Poziom: 10
HP: 0/230
 0%
MP: 110/110
 100%
EXP: 14/22
 63%
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 19:03   

Jestem tu po raz pierwszy, ale jednak zagram:
LZS Dąbrówka- Otmęt Krapkowice 1:2
LZS Steblów - LZS Chorula 2:1
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice 3-1
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 4:0
LZS Kujawy - LZS Stradunia 1-3
Kosmos Dobra - Kamionek 3-0
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 2:1
 
 
berliniok
medal za tyle postów!


Wiek: 58
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 205
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 11/30
 36%
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 19:32   

--------------------------------------------------------------------------------

LZS Dąbrówka- Otmęt Krapkowice 2-3
LZS Steblów - LZS Chorula 2-2
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice 2-1
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 1-1
LZS Kujawy - LZS Stradunia 2-2
Kosmos Dobra - Kamionek 3-0
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 3-4
 
 
Dawid OKR 
weteran forum


Wiek: 27
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 131
Skąd: Stradunia
Poziom: 10
HP: 0/230
 0%
MP: 110/110
 100%
EXP: 11/22
 50%
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 21:01   

TYPY Tomek J


LZS Dąbrówka- Otmęt Krapkowice 2-3
LZS Steblów - LZS Chorula 0-2
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice 1-1
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 2-0
LZS Kujawy - LZS Stradunia 1-3
Kosmos Dobra - Kamionek 3-0
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 1-1
 
 
Dawid
medal za tyle postów!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 364
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 33/41
 80%
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 21:50   

TYPY:DANIO


LZS Dąbrówka - Otmęt Krapkowice 3;2
LZS Steblów - LZS Chorula - 2;1
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice - 2-1
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki - 4-1
LZS Kujawy - LZS Stradunia - 1-3
Kosmos Dobra - Huragan Kamionek - 3-0
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 3;1
 
 
jasiu
medal za tyle postów!

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008 10:32   

Zapowiadają się wielkie emocje w typowaniu, chętnych z rundy na rundę przybywa, może znajdą się nagrody dla zwycięzców :)

LZS Dąbrówka - Otmęt Krapkowice 2:2
LZS Steblów - LZS Chorula - 0:1
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice - 2:0
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 3:1
LZS Kujawy - LZS Stradunia 1:2
Kosmos Dobra - Huragan Kamionek 6:1
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 1:0
 
 
marco10
medal za tyle postów!

Wiek: 52
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 170
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 3/27
 11%
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008 11:26   

LZS Dąbrówka - Otmęt Krapkowice3:2
LZS Steblów - LZS Chorula - 0:2
LZS Nowy Dwór - LZS Żywocice - 3:1
Koksownik Zdzieszowice - LZS Racławiczki 5:1
LZS Kujawy - LZS Stradunia 1:5
Kosmos Dobra - Huragan Kamionek 2:1
Korona Krępna - LZS Strzeleczki 3:0
 
 
Dawid
medal za tyle postów!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 364
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 33/41
 80%
Wysłany: Nie 16 Mar, 2008 23:08   

Klasyfikacja typerów:

1.MICZUŚ - 9 pkt
2.JANEKDEJ - 8pkt
AMOR-8pkt
PIOTREK16 - 8pkt
TOMASZ J. - 8pkt
SEBASTIAN KREMSER - 8pkt
LESZCZYK ANTONI - 8pkt
DAWID - 8pkt
3.CR7 - 7pkt
ROMANO - 7pkt
JASIU - 7pkt
PIOTREK - 7pkt
PATRAŚ - 7pkt
DANIO - 7pkt
4.MIRO - 6pkt
DAWID OKR - 6pkt
MICZKA ROMAN - 6pkt
5.GMATEK - 5pkt
AGGER - 5pkt
R.HYTREK - 5pkt
MARCO10 - 5pkt
WŁODEK LUBANSKI - 5pkt
6.BERLINIOK - 4pkt
FT.TOBIASZ - 4pkt
UŁAN -4pkt

Tak wygladaja miejsca po pierwszej kolejce :D Gdyby sie cos komus nie zgadzało to prosze mi to powiedzie mogłem sie pomylic dopiero robie to pierwszy raz wiec za wszystkie błedy PRZEPRASZAM.Co do tego wyznaczania zawodnika,który strzeli bramke w meczu to ja osobiscie uważam,że było by za duzo zamieszania wiec tego nie wprowadzam,ale dziekuje PANU WŁODKOWI,że dał taka propozycje.
 
 
km 
administrator

Wiek: 44
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 888
Skąd: Stradunia
Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 49/78
 62%
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008 07:26   

Mistrz kolejki zaczyna nową rundę 8) 8) 8)

LZS Stradunia - Koksownik Zdzieszowice 3-1
LZS Strzeleczki - Kosmos Dobra 1-2
Huragan Kamionek - LZS Kujawy 0-2
LZS Racławiczki - LZS Nowy Dwór 2-2
LZS Żywocice - LZS Steblów 2-0
LZS Chorula - LZS Dąbrówka 1-3
Otmęt Krapkowice - LZS Rozkochów 3-1
 
 
 
gmatek
medal za tyle postów!


Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 167
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 25/25
 100%
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008 15:54   

LZS Stradunia - Koksownik Zdzieszowice 4-2
LZS Strzeleczki - Kosmos Dobra 0-2
Huragan Kamionek - LZS Kujawy 1-3
LZS Racławiczki - LZS Nowy Dwór 0-0
LZS Żywocice - LZS Steblów 2-1
LZS Chorula - LZS Dąbrówka 2-0
Otmęt Krapkowice - LZS Rozkochów 3-1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,48 sekundy. Zapytań do SQL: 14